Wedstrijdprogramma

Dit programma wordt regelmatig bijgewerkt en is altijd actueel. Kijk dus op de wedstrijddag zelf nog even of er nog iets is gewijzigd.

*) Let op: Quickteam in blauw weergegeven (AFC Quick) betekent dat dit team in reserveshirt speelt (uitteam speelt in rood shirt). Quick heeft de beschikking over een aantal setjes blauwe shirts, maar aangeraden wordt om witte shirts mee te nemen.

BEKIJK HIER DE SPEELDAGENKALENDER 2017-2018 (KNVB)

maandag 22 januari 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
20:15coWoudenberg JO19-2AFC Quick JO19-6

dinsdag 23 januari 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 13
18:45coNieuwland JO13-1AFC Quick JO13-12

donderdag 25 januari 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
19:00oeSparta Nijkerk JO13-1AFC Quick JO13-1

zaterdag 27 januari 2018   

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 17
10:30beAFC Quick JO17-1GVVV JO17-1M. van Meenen1
11:15oeVeensche Boys JO17-1AFC Quick JO17-2
Onder 15
10:45oeSDVB JO15-1AFC Quick JO15-1
13:00oeKVVA JO15-1AFC Quick JO15-2
Onder 14
16:00oeVVIJ JO14-1AFC Quick JO14-1
Onder 13
13:00toAFC Quick JO13-1Diversen1
13:00toAFC Quick JO13-2Diversen2
13:00toAFC Quick JO13-3Diversen3
Onder 11
09:00toAFC Quick JO11-3Diversen1B
09:00toAFC Quick JO11-4Diversen3A
09:00toAFC Quick JO11-5Diversen3B
09:00toAFC Quick JO11-6Diversen3B
09:00toAFC Quick JO11-7Diversen3B
09:00toAFC Quick JO11-8Diversen3B

zondag 28 januari 2018

Tafeldienst: D. van de Doe en L. Lohmann

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
13:00coSaestum VR1AFC Quick VR1
14:00coSporting 70 1AFC Quick 1E. Kan

zaterdag 3 februari 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
14:00coAchterveld JO19-1AFC Quick JO19-1
16:00coAFC Quick JO19-2DEV Doorn JO19-111
13:45coAFC Quick JO19-3Loosdrecht JO19-211
13:15coAFC Quick JO19-4GVVV JO19-333
13:30beAFC Quick JO19-5Roda 46 JO19-422
Onder 19 (meiden)
12:45coHoogl.veen MO19-1AFC Quick MO19-1
Onder 17
13:00oesc Hoevelaken JO17-1AFC Quick JO17-1
11:45coAFC Quick JO17-2Amsvorde JO17-111
11:00coGVVV JO17-4AFC Quick JO17-5
Onder 17 (meiden)
11:00coDOVO MO17-1AFC Quick MO17-1
Onder 15
12:00coVVZA JO15-1AFC Quick JO15-1
11:00oeCJVV JO15-1AFC Quick JO15-2
10:00coCobu Boys JO15-2AFC Quick JO15-4
Onder 15 (meiden)
11:00coVreeswijk MO15-2AFC Quick MO15-2
Onder 14
12:15coPVCV JO14-1AFC Quick JO14-1
10:00coAFC Quick JO14-2Cobu Boys JO14-111
13:00coAPWC JO14-1AFC Quick JO14-3
10:00coAFC Quick JO14-4Hoogl.veen JO14-522
11:45coAFC Quick JO14-5Nieuwland JO14-322
Onder 13
10:00oeAFC Quick JO13-1Hoogland JO13-133
11:45oeAFC Quick JO13-4Veensche Boys JO13-2G33
Onder 8
VERVoeSparta Nijkerk JO8-1AFC Quick JO8-1

zondag 4 februari 2018

Tafeldienst: G. de Heer en G. van Wilpen

Bestuur: Arjen Karelse en Hans Struijk

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
10:30coAFC Quick VR1Maarssen VR211
14:00coAFC Quick 1Zwaluwen Utrecht 11 111
11:30coAchterveld 2AFC Quick 2
12:00coVV De Dreef 2AFC Quick 3
11:00coAFC Quick 4Kampong 623
11:00coAFC Quick 5Saestum 337/8
14:00coAFC Quick 6KVVA 423

dinsdag 20 februari 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 23
20:15toAFC Quick JO23-1ASC Nieuwland JO23

maandag 12 maart 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 14
19:00oeAFC Quick JO14-1KNVB selectie MO14-1