Wedstrijdprogramma

Dit programma wordt regelmatig bijgewerkt en is altijd actueel. Kijk dus op de wedstrijddag zelf nog even of er nog iets is gewijzigd.

*) Let op: Quickteam in blauw weergegeven (AFC Quick) betekent dat dit team in reserveshirt speelt (uitteam speelt in rood shirt). Quick heeft de beschikking over een aantal setjes blauwe shirts, maar aangeraden wordt om witte shirts mee te nemen.

BEKIJK HIER DE SPEELDAGENKALENDER 2017-2018 (KNVB)

woensdag 25 april 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
20:00coAFC Quick JO19-1Candia '66 JO19-1S. van Schoonderwoerd1
Onder 13 (meiden)
18:30coHercules MO13-3AFC Quick MO13-2
Onder 11
18:00coAFC Quick JO11-8Hoogl'veen JO11-74A
Onder 10
18:30beJonathan JO10-1AFC Quick JO10-1
18:00coAFC Quick JO10-4Hoogland JO10-34B

zaterdag 28 april 2018   

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
EERDcoAFC Quick JO19-1Candia '66 JO19-1
11:15coAFC Quick JO19-3Scherpenzeel JO19-1J. Mulder12
13:00coAFC Quick JO19-4VVZA JO19-2H. Severiens11
Onder 17
14:45coBFC JO17-2AFC Quick JO17-1M.F.L. Rademakers
12:15coVVZA JO17-3AFC Quick JO17-3
Onder 15
11:15coAFC Quick JO15-2Kampong JO15-2F. Prins23
Onder 15 (meiden)
12:00coSpakenburg MO15-1AFC Quick MO15-1
UITGcoAFC Quick MO15-2FC Weesp MO15-1
Onder 14
10:30coHuizen JO14-2AFC Quick JO14-5B. van de Nieuwenhof
Onder 13
09:45coAFC Quick JO13-1GVVV JO13-1B. Versteeg11
10:00coScherpenzeel JO13-1AFC Quick JO13-4
Onder 12
10:30coLaren 99 sv JO12-1AFC Quick JO12-2
Onder 11
UITGcoJSV Nieuwegein JO11-1AFC Quick JO11-1
13:00coRoda 46 JO11-2AFC Quick JO11-2
VERVcoVVZA JO11-7AFC Quick JO11-3
08:30coVOP JO11-3AFC Quick JO11-6
EERDcoAFC Quick JO11-8 Hooglanderveen JO11-7
08:30coAFC Quick JO11-9PVCV JO11-9Leider2A3
Onder 10
08:30coAFC Quick JO10-2 *)Meern De JO10-2Rutger Wildenberg1A1
08:45coFC Driebergen JO10-2AFC Quick JO10-3
EERDcoAFC Quick JO10-4Hoogland JO10-3
09:30coZeist SV JO10-1AFC Quick JO10-5
08:45coMerino's de JO10-1AFC Quick JO10-6
UITGcoVictoria JO10-6AFC Quick JO10-7
11:00coWoudenberg JO10-4AFC Quick JO10-8
Onder 9
09:00coVVZA JO9-1AFC Quick JO9-1
09:30coAFC Quick JO9-2SDO JO9-1Leider/Spelbegeleider4A17
08:30coAFC Quick JO9-4KVVA JO9-1Leider/Spelbegeleider4B17
09:30coAFC Quick JO9-5SO Soest JO9-3Leider/Spelbegeleider4A27
09:00co't Vliegdorp vv JO9-1AFC Quick JO9-6
09:30coRoda 46 JO9-8GAFC Quick JO9-7
Onder 8
09:00coZuidvogels HSV De JO8-1AFC Quick JO8-1
08:30coVVZ '49 JO8-1AFC Quick JO8-2
08:30coAFC Quick JO8-3Valleivogels JO8-2Leider/Spelbegeleider4A17
09:45coDOSC JO8-3AFC Quick JO8-4
09:00coCobu Boys JO8-2AFC Quick JO8-5
08:30coAFC Quick JO8-6VRC JO8-7Leider/Spelbegeleider4A27

zondag 29 april 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
11:00coVriendenschaar VR1AFC Quick VR1
11:30cosv Achterveld 2AFC Quick 2J. van der Hout
11:30coVictoria 2AFC Quick 4
10:30cosv Achterveld 5AFC Quick 6

zaterdag 5 mei 2018

Tafeldienst: Ochtend: Gert van der Knaap, middag: Aarnoud Bak, namiddag: Piet Bottenheft

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
11:30coFC Driebergen JO19-1AFC Quick JO19-1
13:00coAFC Quick JO19-2Huizen JO19-22
Onder 17
13:00coAFC Quick JO17-1's Graveland JO17-11
Onder 17 (meiden)
11:15coSporting '70 MO17-2AFC Quick MO17-1
Onder 15 (meiden)
09:45coAFC Quick MO15-1Laren 99 sv MO15-11
11:30coAFC Quick MO15-2Wasmeer MO15-12
Onder 14
14:00coJonathan JO14-4AFC Quick JO14-5
Onder 13
11:30beAFC Quick JO13-1ZSGOWMS JO13-11
Onder 11
08:30coAFC Quick JO11-4VVZ '49 JO11-21B
08:30coJonathan JO11-6AFC Quick JO11-7
Onder 11 (meiden)
08:30coAFC Quick MO11-1sv Achterveld MO11-12A
Onder 10
08:30coAFC Quick JO10-1Diemen sv. JO10-11A
09:45coDVSU JO10-1AFC Quick JO10-2
09:00coHees JO10-1AFC Quick JO10-7
Onder 9
08:30coSEC JO9-1AFC Quick JO9-2
13:00coBFC JO9-3AFC Quick JO9-3
09:00cosv Achterveld JO9-1AFC Quick JO9-4
Onder 8
10:00coWaterwijk JO8-2AFC Quick JO8-1

zondag 6 mei 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
12:00coVV De Dreef 2AFC Quick 3
11:00coDWSV 2AFC Quick 4
11:00cosv Achterveld 3AFC Quick 5

woensdag 9 mei 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 11
18:30coJSV Nieuwegein JO11-1 AFC Quick JO11-1

maandag 14 mei 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 17 (meiden)
19:30coSporting 70 MO17-2AFC Quick MO17-1

woensdag 16 mei 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 15 (meiden)
19:15coAFC Quick MO15-2FC Weesp MO15-1Leider
Onder 11
18:00coAFC Quick JO11-4VVZ '49 JO11-2Leider

zaterdag 2 juni 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 10
11:30coVictoria JO10-6 AFC Quick JO10-7

woensdag 6 juni 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 15 (meiden)
19:15coAFC Quick MO15-2Houten MO15-2