Wedstrijdprogramma

Dit programma wordt regelmatig bijgewerkt en is altijd actueel. Kijk dus op de wedstrijddag zelf nog even of er nog iets is gewijzigd.

*) Let op: Quickteam in blauw weergegeven (AFC Quick) betekent dat dit team in reserveshirt speelt (uitteam speelt in rood shirt). Quick heeft de beschikking over een aantal setjes blauwe shirts, maar aangeraden wordt om witte shirts mee te nemen.

BEKIJK HIER DE SPEELDAGENKALENDER 2018-2019 (KNVB)

zaterdag 19 januari 2019   

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
13:00coAmsvorde JO19-1AFC Quick JO19-1H.J.R. van Kasbergen
14:00coAFC Quick JO19-2't Gooi JO19-1H. Severiens11
14:30coBunnik '73 JO19-1AFC Quick JO19-3
Onder 19 (meiden)
12:00coAFC Quick MO19-1IJburg / Middenm MO19-1B. Beltman24
Onder 17
14:00oeAFC Quick JO17-2SO Soest JO17-3Leider33
09:30coValleivogels JO17-3AFC Quick JO17-3
Onder 17 (meiden)
10:15coAFC Quick MO17-1CDW MO17-1R. Verheij24
Onder 16
11:30coJonathan JO16-4AFC Quick JO16-2
Onder 15
12:30coAFC Quick JO15-1IJsselmeerv. JO15-2J. Mulder11
10:30beAFC Quick JO15-2VOP JO15-1B. Versteeg11
Onder 14
10:30oeUnicum JO14-1AFC Quick JO14-1
14:00oeAFC Quick JO14-2DESTO JO14-1Ismail El Yousfi23
Onder 13
10:30oeAFC Quick JO13-1De Bilt JO13-1J. van Barlingen32
11:00cosv Baarn JO13-1AFC Quick JO13-2
Onder 13 (meiden)
12:30oeAFC Quick MO13-1CJVV MO13-1Leider34
08:45coAFC Quick MO13-2Spakenburg MO13-2Leider37
Onder 12
10:30oeAFC Quick JO12-1Hoogland JO12-3Co Berendse4A7
09:30coPVCV JO12-2AFC Quick JO12-2
10:00coAmsvorde JO12-2AFC Quick JO12-4
14:45coAFC Quick JO12-6Sporting '70 JO12-4Leider4A7
Onder 11
08:45coAFC Quick JO11-2VVZ '49 JO11-1Wouter Klein1A1
08:45coAFC Quick JO11-4Hoogland JO11-3Leider1B2
08:45coAFC Quick JO11-8SDO JO11-4Leider2A3
Onder 9
09:00coAFC Quick JO9-2Sp. Almere JO9-2Leider/Spelbegeleider4A19
09:00beAFC Quick JO9-3Amsvorde JO9-1Leider/Spelbegeleider4B19
09:00coAFC Quick JO9-5 *)Renswoude JO9-1Leider/Spelbegeleider4A29

zondag 20 januari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
14:00coVoorwaarts VR1AFC Quick VR1
14:00coAbcoude 1AFC Quick 1F. Lodeweegs
11:30coSaestum 2AFC Quick 3W.B. Been
12:30coKampong 14AFC Quick 4

maandag 21 januari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 13
18:30oeHooglanderveen JO13-1AFC Quick JO13-1
Onder 12
18:15coAFC Quick JO12-2De Meern JO12-32A

dinsdag 22 januari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 0
20:00toSV Baarn JO23AFC Quick JO23

zaterdag 26 januari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
09:15coAlmere FC JO19-2AFC Quick JO19-2
14:30coSVL JO19-1AFC Quick JO19-3
15:00coAFC Quick JO19-4Woudenberg JO19-31
15:00coAFC Quick JO19-5VOP JO19-12
Onder 19 (meiden)
13:45coFocus '07 MO19-1AFC Quick MO19-1
Onder 17
13:00coFC Driebergen JO17-1AFC Quick JO17-2
Onder 17 (meiden)
15:00coAFC Quick MO17-1Jonathan MO17-33
Onder 16
13:15coAFC Quick JO16-1Hoogl.veen JO16-1
11:45coSDO JO16-1AFC Quick JO16-31
Onder 15
11:30coAFC Quick JO15-2CDW JO15-21
13:15coAFC Quick JO15-3Hees JO15-12
11:30coAFC Quick JO15-4VVZA JO15-33
13:15coAFC Quick JO15-5SVL JO15-13
Onder 15 (meiden)
08:30coSporting '70 MO15-2AFC Quick MO15-1
Onder 14
10:00coHoogland JO14-2AFC Quick JO14-2
11:30coAFC Quick JO14-3Hoogland JO14-42
Onder 13
09:45oeBennekom JO13-1AFC Quick JO13-1
09:00coCandia '66 JO13-1AFC Quick JO13-2
10:45coHoogl.veen JO13-4AFC Quick JO13-3
10:00coAFC Quick JO13-4CJVV JO13-23
09:15coWasmeer JO13-3AFC Quick JO13-5
10:00coAFC Quick JO13-2007-1VVZA JO13-2007-12
Onder 13 (meiden)
12:00coAFC Quick MO13-1GVVV MO13-14
13:40coIJFC MO13-1AFC Quick MO13-2
Onder 12
08:45coSVF JO12-1AFC Quick JO12-1
08:30coAFC Quick JO12-2Woudenberg JO12-2Leider1A
08:30coAFC Quick JO12-3SO Soest JO12-3Leider2B
11:00coSaestum JO12-3AFC Quick JO12-4
09:30beAFC Quick JO12-6Veenendaal JO12-1Leider1B
Onder 11
10:00coAFC Quick JO11-1Kampong JO11-1Leider1A
08:30coJSV Nieuwegein JO11-1AFC Quick JO11-2
10:00coAFC Quick JO11-3Hoogl.veen JO11-5Leider1B
09:45coHoogland JO11-3AFC Quick JO11-4
08:30coAFC Quick JO11-5Hoogland JO11-4Leider2A
08:30coSpakenburg JO11-3AFC Quick JO11-6
08:30coAFC Quick JO11-7VSC JO11-2Leider3B
09:30coVRC JO11-4AFC Quick JO11-8
Onder 11 (meiden)
08:30coAFC Quick MO11-1Huizen MO11-2Leider3A
Onder 10
08:45coFocus '07 JO10-1AFC Quick JO10-1
09:30coAFC Quick JO10-2GVVV JO10-2Leider/Spelbegeleider4A1
09:30coAFC Quick JO10-3APWC JO10-1Leider/Spelbegeleider4A2
09:30coAFC Quick JO10-4VRC JO10-5Leider/Spelbegeleider4B2
10:45coSO Soest JO10-5AFC Quick JO10-5
10:00coVVZA JO10-3AFC Quick JO10-6
10:45coAFC Quick JO10-7De Meern JO10-5Leider/Spelbegeleider4A1
10:45coAFC Quick JO10-8Eemnes JO10-3Leider/Spelbegeleider4A2
Onder 9
10:00coSporting Almere JO9-1AFC Quick JO9-1
08:30coAFC Quick JO9-2DOVO JO9-3Leider/Spelbegeleider4B1
08:30coBFC JO9-3AFC Quick JO9-3
08:30coAFC Quick JO9-4DOVO JO9-5Leider/Spelbegeleider4B2
08:30coAFC Quick JO9-5VOP JO9-2Leider/Spelbegeleider4A2
09:30coAFC Quick JO9-6MIJsselmeerv. JO9-5MLeider/Spelbegeleider4B1
09:00coGooi 't sc JO9-2GAFC Quick JO9-7M
Onder 8
09:00coVictoria JO8-2AFC Quick JO8-1
08:30coAFC Quick JO8-2VVZ '49 JO8-1Leider/Spelbegeleider4A1
09:00coSVMM JO8-1AFC Quick JO8-3
09:00coSO Soest JO8-7AFC Quick JO8-4

zondag 27 januari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
10:30coAFC Quick VR1KVVA VR1
14:00coAFC Quick 1SCH '44 1
14:00coAFC Quick 3MSV '19 2
11:00coHDS 2AFC Quick 4
14:00coAFC Quick 5KVVA 4

zaterdag 2 februari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
14:45coAFC Quick JO19-2Hercules JO19-3
13:45coAFC Quick JO19-3sv Achterveld JO19-1
12:45coHoogland JO19-3AFC Quick JO19-4
14:30coSpakenburg JO19-2AFC Quick JO19-5
Onder 19 (meiden)
15:00coAFC Quick MO19-1Roda '46 MO19-1
Onder 17
14:40co't Goy JO17-2AFC Quick JO17-2
12:00coVVZ '49 JO17-3AFC Quick JO17-3
Onder 17 (meiden)
14:30coAFC Quick MO17-1DESTO MO17-2
Onder 16
11:30coAFC Quick JO16-1Nieuwland JO16-1
12:00coVVA Achterberg JO16-1AFC Quick JO16-2
13:15coAFC Quick JO16-3Amsvorde JO16-1
Onder 15
10:15coDEV Doorn JO15-1AFC Quick JO15-2
12:00coAFC Quick JO15-3SO Soest JO15-3
12:55coAFC Quick JO15-4DOSC JO15-4
11:15coValleivogels JO15-2AFC Quick JO15-5
Onder 15 (meiden)
09:55coVVIJ MO15-3AFC Quick MO15-1
Onder 14
12:30coWaterwijk JO14-1AFC Quick JO14-1
09:15coKampong JO14-3AFC Quick JO14-2
13:15coAFC Quick JO14-3Hoogl.veen JO14-4
11:45coFocus '07 JO14-3AFC Quick JO14-4
Onder 13
11:15oeRoda'46 JO13-1AFC Quick JO13-1
11:30coAFC Quick JO13-2Jonathan JO13-3
10:00coAFC Quick JO13-3Victoria JO13-3
08:30coAFC Quick JO13-4Valleivogels JO13-2
11:15coNieuwland JO13-4AFC Quick JO13-5
10:00coAFC Quick JO13-2007-1Sparta Nijkerk JO13-2007-
Onder 13 (meiden)
11:30coAFC Quick MO13-1Houten MO13-1
09:00coHoogl.veen MO13-3AFC Quick MO13-2
Onder 12
10:00coEemdijk JO12-1AFC Quick JO12-1
08:30coHoogland JO12-4AFC Quick JO12-2
08:30coAFC Quick JO12-3Hoogl.veen JO12-8
08:30coAFC Quick JO12-4Woudenberg JO12-3
09:45cosv Achterveld JO12-2AFC Quick JO12-6
Onder 11
10:00coAFC Quick JO11-1Houten JO11-1
10:00coAFC Quick JO11-2Roda '46 JO11-1
08:30coAFC Quick JO11-3IJsselmeerv. JO11-2
08:45coSporting '70 JO11-2AFC Quick JO11-4
08:30coAFC Quick JO11-5't Vliegdorp vv JO11-2
08:30coSO Soest JO11-5AFC Quick JO11-6
08:45coDelta Sports JO11-6AFC Quick JO11-7
09:45coDOVO JO11-6AFC Quick JO11-8
Onder 11 (meiden)
10:15coLoosdrecht MO11-2AFC Quick MO11-1
Onder 10
10:30coAFC Quick JO10-1De Meern JO10-1
10:30coAFC Quick JO10-2Hoogl.veen JO10-4
09:00coAmsvorde JO10-2AFC Quick JO10-3
10:30coAFC Quick JO10-4SVMM JO10-1
09:30coVictoria JO10-10AFC Quick JO10-5
09:30coHoogl.veen JO10-7AFC Quick JO10-6
12:05coPVCV JO10-5AFC Quick JO10-7
10:30coAFC Quick JO10-8Woudenberg JO10-4
Onder 9
09:30coAFC Quick JO9-1SO Soest JO9-1
08:30coRoda '46 JO9-2AFC Quick JO9-2
09:30coAFC Quick JO9-3KVVA JO9-1
09:00coCandia '66 JO9-2AFC Quick JO9-4
09:30coHoogland JO9-6AFC Quick JO9-5
10:45coLaren 99 sv, JO9-5MAFC Quick JO9-6M
09:30coAFC Quick JO9-7MVictoria JO9-9M
Onder 8
08:30coAFC Quick JO8-1Woudenberg JO8-1
10:30coHoogland JO8-1AFC Quick JO8-2
08:30coAFC Quick JO8-3VRC JO8-5
08:30coAFC Quick JO8-4Valleivogels JO8-5

zondag 3 februari 2019

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
14:30coKampong 1AFC Quick 1
11:00coVVZA 2AFC Quick 3
11:00coAFC Quick 4VVZA 4
14:00coAFC Quick 5VVZA 6