Wedstrijdprogramma

Dit programma wordt regelmatig bijgewerkt en is altijd actueel. Kijk dus op de wedstrijddag zelf nog even of er nog iets is gewijzigd.

*) Let op: Quickteam in blauw weergegeven (AFC Quick) betekent dat dit team in reserveshirt speelt (uitteam speelt in rood shirt). Quick heeft de beschikking over een aantal setjes blauwe shirts, maar aangeraden wordt om witte shirts mee te nemen.

BEKIJK HIER DE SPEELDAGENKALENDER 2018-2019 (KNVB)

zaterdag 22 september 2018   

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
15:00coRoda '46 JO19-2AFC Quick JO19-1
12:30coHoogl.veen JO19-2AFC Quick JO19-2
16:30coAFC Quick JO19-3Odijk JO19-1R. Nieuborg11
12:30coWoudenberg JO19-3AFC Quick JO19-4
14:45coAFC Quick JO19-5SO Soest JO19-4Leider33
Onder 17
14:45coAFC Quick JO17-1Woudenberg JO17-1J. Navest11
14:45coAFC Quick JO17-2VVA Achterberg JO17-1P. Driedijk22
11:30code Merino's JO17-1AFC Quick JO17-3
Onder 17 (meiden)
13:00coAFC Quick MO17-1 *)Renswoude MO17-1R. Verheij37/8
Onder 16
15:00coSparta Nijkerk JO16-1AFC Quick JO16-1
13:00coDelta Sports JO16-2AFC Quick JO16-2
13:00coAFC Quick JO16-3de Merino's JO16-1Ismail El Yousfi22
Onder 15
13:00coAFC Quick JO15-1Spakenburg JO15-1P. Driedijk11
10:30coWoudenberg JO15-2AFC Quick JO15-2
14:00coNieuwland JO15-3AFC Quick JO15-3
12:15coVVZA JO15-5AFC Quick JO15-4
11:00coSVF JO15-2AFC Quick JO15-5J. van Schaik
Onder 15 (meiden)
11:30coAFC Quick MO15-1VOP MO15-2T. Petten37/8
Onder 14
12:00coKampong JO14-1AFC Quick JO14-1
11:30coAFC Quick JO14-2Delta Sports JO14-2M. Bijker22
08:30coDOVO JO14-3AFC Quick JO14-3
12:15coAFC Quick JO14-4 *)Roda '46 JO14-4Co Berendse43
Onder 13
11:30coAFC Quick JO13-1UVV JO13-1B. Beltman11
09:45coVOP JO13-1AFC Quick JO13-2
08:30coHoogland JO13-3AFC Quick JO13-3
10:00coAFC Quick JO13-4de Merino's JO13-1Wouter Klein22
11:15coVVZA JO13-3AFC Quick JO13-5
10:00coAFC Quick JO13-2007-1VVZ '49 JO13-2007-1J. van Barlingen11
Onder 13 (meiden)
10:00coAFC Quick MO13-1MSV '19 MO13-1Leider37/8
10:30coVictoria MO13-1 AFC Quick MO13-2
Onder 12
08:30coAFC Quick JO12-1Nieuwland JO12-1Leider1A1
10:00coSpakenburg JO12-1AFC Quick JO12-2
09:45coSO Soest JO12-2AFC Quick JO12-3
VERVcoSpakenburg JO12-1AFC Quick JO12-4
10:15coValleivogels JO12-2AFC Quick JO12-5
VERVcoAFC Quick JO12-6Wasmeer JO12-2
10:45coAFC Quick JO12-7FC Driebergen JO12-4Leider4B3
Onder 11
08:30coAFC Quick JO11-1Sp. Martinus JO11-1Leider1B2
08:30coAFC Quick JO11-2SO Soest JO11-1Leider2A3
08:30coAFC Quick JO11-3Hoogl.veen JO11-3Leider2B3
08:30coDOSC JO11-3AFC Quick JO11-4
08:30coSO Soest JO11-4AFC Quick JO11-5
08:45coValleivogels JO11-2AFC Quick JO11-6
10:30co't Vliegdorp JO11-3GAFC Quick JO11-7
Onder 11 (meiden)
08:30coAFC Quick MO11-1Hoogl.veen MO11-2Leider3A7
Onder 10
09:30coAFC Quick JO10-1 *)Altius JO10-1Leider/Spelbegeleider4A13
08:30coTOV JO10-2AFC Quick JO10-2
09:30coAFC Quick JO10-3Hoogl.veen JO10-6Leider/Spelbegeleider4A23
08:30coJonathan JO10-4AFC Quick JO10-4
10:30coCJVV JO10-3AFC Quick JO10-5
09:30coAFC Quick JO10-6Hoogl.veen JO10-9Leider/Spelbegeleider4B13
11:30coVRC JO10-6AFC Quick JO10-7
Onder 9
VERVcoAFC Quick JO9-1Almere FC JO9-1
08:30coAFC Quick JO9-2BFC JO9-4Leider/Spelbegeleider4A22
09:40coNieuwland JO9-3AFC Quick JO9-3
08:30coAFC Quick JO9-4VRC JO9-5Leider/Spelbegeleider4B13
09:00coAmsvorde JO9-3AFC Quick JO9-5
08:30coAFC Quick JO9-6MLaren 99 JO9-5MLeider/Spelbegeleider4B27
VERVcoOranje-Wit JO9-1MAFC Quick JO9-7M
Onder 8
08:30coAFC Quick JO8-1Huizen JO8-1Leider/Spelbegeleider4A12
09:00coCandia '66 JO8-1AFC Quick JO8-2
09:30coVRC JO8-4AFC Quick JO8-3

zondag 23 september 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
11:00coHercules VR1AFC Quick VR1
14:00coRoda '23 1AFC Quick 1R.A. Schipper
12:00coDiemen 2AFC Quick 2S. Wiertzema
11:00coZeist 2AFC Quick 3R.J.M.G. Franken
12:00coZwaluwen Utr 5AFC Quick 4
14:00coAFC Quick 5SCH '44 5

zaterdag 29 september 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 19
16:45coAFC Quick JO19-1DOVO JO19-2J. Liu1
UITGcoAFC Quick JO19-2IJsselmeerv. JO19-2
12:30coSVF JO19-1AFC Quick JO19-3B. de With
16:45coAFC Quick JO19-4Nieuwland JO19-43
16:00cosv Baarn JO19-2AFC Quick JO19-5
Onder 19 (meiden)
12:00coWaterwijk MO19-2AFC Quick MO19-1
Onder 17
11:15coHoogland JO17-2AFC Quick JO17-1M.D.S.A. Castiglione
10:00coRenswoude JO17-2AFC Quick JO17-2
14:50coAFC Quick JO17-3DEV Doorn JO17-22
Onder 17 (meiden)
10:00coWoudenberg MO17-1AFC Quick MO17-1
Onder 16
14:50coAFC Quick JO16-1CDW JO16-11
14:50coAFC Quick JO16-2DOVO JO16-23
10:30coWoudenberg JO16-1AFC Quick JO16-3
Onder 15
10:45coHoogl.veen JO15-1AFC Quick JO15-1
13:10coAFC Quick JO15-2Hoogland JO15-22
11:30coAFC Quick JO15-3SO Soest JO15-43
13:10coAFC Quick JO15-4VVZA JO15-41
13:10coAFC Quick JO15-5VRC JO15-33
Onder 15 (meiden)
13:00coHoogl.veen MO15-2AFC Quick MO15-1
Onder 14
11:30coAFC Quick JO14-1Hoogland JO14-11
12:30coJSV Nieuwegein JO14-2AFC Quick JO14-2
11:30coAFC Quick JO14-3Hoogl.veen JO14-22
13:00coHoogl.veen JO14-3AFC Quick JO14-4
Onder 13
08:30coJSV Nieuwegein JO13-1AFC Quick JO13-1K.W. Mocking
10:00coAFC Quick JO13-2HDS JO13-12
12:00coAFC Quick JO13-3TOV JO13-24
08:50coValleivogels JO13-2AFC Quick JO13-4
10:00coAFC Quick JO13-5DOSC JO13-43
11:00coSO Soest JO13-2007-1AFC Quick JO13-2007-1
Onder 13 (meiden)
08:45coVRC MO13-1AFC Quick MO13-1
13:30coAFC Quick MO13-2Spakenburg MO13-24
Onder 12
09:00coWoudenberg JO12-1AFC Quick JO12-1
08:30coAFC Quick JO12-2Valleivogels JO12-1Leider2A
08:30coAFC Quick JO12-3DOSC JO12-2Leider2B
08:30coAFC Quick JO12-4VVZ '49 JO12-2Leider3A
08:30coAFC Quick JO12-5AFC Quick JO12-7Leider3B
10:30coKVVA JO12-2AFC Quick JO12-6
08:30coAFC Quick JO12-5AFC Quick JO12-7Leider3B
Onder 11
10:15coWV-HEDW JO11-1AFC Quick JO11-1
08:30coSpakenburg JO11-1AFC Quick JO11-2
10:00coCJVV JO11-2AFC Quick JO11-3
08:30coAFC Quick JO11-4VVZ '49 JO11-3Leider1A
08:30coAFC Quick JO11-5Jonathan JO11-8Leider1B
10:00coAFC Quick JO11-6Musketiers JO11-2Leider1A
10:00coAFC Quick JO11-7VVZA JO11-5Leider1B
Onder 11 (meiden)
10:00coDOVO MO11-1AFC Quick MO11-1
Onder 10
08:30coHoogland JO10-1AFC Quick JO10-1
10:45coAFC Quick JO10-2Roda '46 JO10-4Leider/Spelbegeleider4A1
09:00coKVVA JO10-1AFC Quick JO10-3
09:30coAFC Quick JO10-4Scherpenzeel JO10-2Leider/Spelbegeleider4A2
09:30coAFC Quick JO10-5HVC JO10-1Leider/Spelbegeleider4B1
10:30coVictoria JO10-9AFC Quick JO10-6
09:30coAFC Quick JO10-7Hoogland JO10-8Leider/Spelbegeleider4B2
Onder 9
08:30coDOSC JO9-1AFC Quick JO9-1
09:45coSoest SO JO9-1AFC Quick JO9-1
10:30coCJVV JO9-2AFC Quick JO9-2
09:30coAFC Quick JO9-3Woudenberg JO9-2Leider/Spelbegeleider4A1
09:30coDOVO JO9-6AFC Quick JO9-4
08:30coAFC Quick JO9-5KVVA JO9-2Leider/Spelbegeleider4B1
09:30coHoogland JO9-8MAFC Quick JO9-6M
08:30coAFC Quick JO9-7MGVVV JO9-4MLeider/Spelbegeleider4B2
Onder 8
08:30coAFC Quick JO8-2Hoogland JO8-3Leider/Spelbegeleider4A1
08:30coAFC Quick JO8-3Renswoude JO8-1Leider/Spelbegeleider4A2

zondag 30 september 2018

Tafeldienst: D. van de Doe en L. Lohmann

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Senioren
10:30coAFC Quick VR1Domstad Majella VR1
14:00coAFC Quick 1Pancratius Rksv 1L. Adams
11:00coAFC Quick 2SCH '44 2J.A. Brinkman
14:00coAFC Quick 3APWC 2M. Ezanagui
11:00coAFC Quick 4Saestum 3
11:00coVVZA 6AFC Quick 5

dinsdag 16 oktober 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
Onder 23
20:15toAFC Quick JO23-1VVZ'49 JO23n.t.b.1

dinsdag 11 december 2018

aanvsrtthuisuitscheidsrechterveldkkQ
20:15toASC Nieuwland JO23-1AFC Quick JO23-1