Wedstrijdprogramma - Voetbalvereniging AFC Quick 1890 - Amersfoort

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma

Datum Tijd Thuis Uit Info
12 feb 12:00 Kismet 3 (zon) AFC Quick 1890 2 (zon)
12 feb 10:30 KVVA 5 (zon) AFC Quick 1890 3 (zon)
12 feb 11:00 VVIJ 5 (zon) AFC Quick 1890 4 (zon)
12 feb 14:00 AFC Quick 1890 5 (zon) Amsvorde 3 (zon)
11 feb 16:00 AFC Quick 1890 JO19-1 Bunnik '73 JO19-1
11 feb 13:55 AFC Quick 1890 JO19-2 Jonathan JO19-1
11 feb 14:30 TOV JO19-1 AFC Quick 1890 JO19-4
11 feb 14:30 Geinoord Nieuwegein JO19-1 AFC Quick 1890 JO19-5
11 feb 10:30 DHSC JO17-1 AFC Quick 1890 JO17-1
11 feb 13:55 AFC Quick 1890 JO17-2 Maarssen JO17-3
11 feb 11:45 Hoogland JO17-2 AFC Quick 1890 JO17-3
11 feb 12:00 AFC Quick 1890 JO16-1 SDO JO16-1
11 feb 11:45 CJVV JO16-1 AFC Quick 1890 JO16-2
11 feb 13:00 Hooglanderveen JO16-3 AFC Quick 1890 JO16-3
11 feb 13:30 AFC Quick 1890 JO16-4 Zuidvogels HSV De JO16-1
11 feb 10:15 AFC Quick 1890 JO15-1 UVV JO15-1
11 feb 10:00 Scherpenzeel JO15-1 AFC Quick 1890 JO15-2
11 feb 13:15 Candia '66 JO15-1 AFC Quick 1890 JO15-3
11 feb 11:50 AFC Quick 1890 JO15-4 Hooglanderveen JO15-4
11 feb 9:45 Roda '46 JO14-2 AFC Quick 1890 JO14-1
11 feb 13:00 VRC JO14-3 AFC Quick 1890 JO14-2
11 feb 10:35 AFC Quick 1890 JO14-3 Baarn sv JO14-2
11 feb 12:15 AFC Quick 1890 JO14-4 DEV Doorn JO14-4
11 feb 11:15 Soest SO JO13-1 AFC Quick 1890 JO13-1
11 feb 8:45 AFC Quick 1890 JO13-2 Woudenberg JO13-1
11 feb 8:30 Cobu Boys JO13-1 AFC Quick 1890 JO13-3
11 feb 8:45 SVF JO12-1 AFC Quick 1890 JO12-1
11 feb 8:45 AFC Quick 1890 JO12-2 Hooglanderveen JO12-1
11 feb 11:30 KVVA JO12-1 AFC Quick 1890 JO12-3
11 feb 9:45 BFC JO11-1 AFC Quick 1890 JO11-1
11 feb 8:45 AFC Quick 1890 JO11-2 GVVV JO11-1
11 feb 9:00 DEV Doorn JO11-2 AFC Quick 1890 JO11-3
11 feb 9:00 AFC Quick 1890 JO11-4 Soest SO JO11-3
11 feb 9:00 AFC Quick 1890 JO11-5 VRC JO11-5
11 feb 9:30 CJVV JO10-2 AFC Quick 1890 JO10-1
11 feb 11:10 AFC Quick 1890 JO10-2 Hooglanderveen JO10-4
11 feb 11:00 Woudenberg JO10-2 AFC Quick 1890 JO10-3
11 feb 8:45 VOP JO10-1 AFC Quick 1890 JO10-4
11 feb 10:05 AFC Quick 1890 JO9-1 Roda '46 JO9-3
11 feb 8:30 Victoria JO9-3 AFC Quick 1890 JO9-2
11 feb 10:00 Amsvorde JO9-3 AFC Quick 1890 JO9-3
11 feb 9:30 VRC JO9-3 AFC Quick 1890 JO9-4
11 feb 10:05 AFC Quick 1890 JO9-5 Hoogland JO9-5
11 feb 9:00 AFC Quick 1890 JO8-1 FC Driebergen JO8-4
11 feb 9:00 VVZA JO8-1 AFC Quick 1890 JO8-2
11 feb 9:00 Eemdijk JO8-1 AFC Quick 1890 JO8-3
11 feb 8:30 Roda '46 JO8-3 AFC Quick 1890 JO8-4
11 feb 9:00 AFC Quick 1890 JO8-5 Achterveld JO8-1JM
11 feb 9:00 AFC Quick 1890 JO8-6 VRC JO8-5
11 feb 12:45 Quick '20 MO17-1 AFC Quick 1890 MO17-1
15 feb 19:00 AFC Quick 1890 MO17-1 TVC '28 MO17-1
11 feb 11:15 Woudenberg MO17-1 AFC Quick 1890 MO17-2
11 feb 12:15 Hooglanderveen MO15-1 AFC Quick 1890 MO15-1
11 feb 8:30 Roda '46 MO13-1 AFC Quick 1890 MO13-1
11 feb 10:20 AFC Quick 1890 MO13-2 DOVO MO13-1
11 feb 8:30 Valleivogels JO11-3JM AFC Quick 1890 MO11-1
11 feb 11:10 AFC Quick 1890 MO10-1 IJsselmeervogels JO10-4
11 feb 10:00 AFC Quick 1890 MO9-1 Spakenburg JO9-4
11 feb 15:30 Hoogland O23-2 AFC Quick 1890 O23-1
11 feb 15:45 AFC Quick 1890 O23-2 Nieuwland ASC O23-2
Bekijk meer

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!