Algemene zaken en bestuuur

Algemene zaken en bestuuur

Bestuur
Voorzitter Gerard van der Werff 06-50617286 voorzitter@afcquick1890.nl
Secretaris Gijs Wijers   secretaris@afcquick1890.nl
Penningmeester

Wim van Bokhorst

  penningmeester@afcquick1890.nl
contributie@afcquick1890.nl (contributiezaken)
Jongens Cedric Kapelle    
Senioren (uitg. Quick 1) Sander van Amstel    
P & O / sponsoring Vacant    
Facilitaire zaken Vacant    
Commerciele zaken Roy Johannink 06-46758926 jeugdcommissie@afcquick1890.nl
Vertouwenscontactpersonen
Vertrouwenscontactpersoon algemeen     vertrouwenscontactpersoon@afcquick1890.nl
Vertrouwenscontactpersoon Dorine Gerritsma 06-51153526 dorinegerritsma@hotmail.com
Vertrouwenscontactpersoon Hans Ferwerda   hans.ferwerda@hotmail.com
Overig
Tafeldienst Coördinator (zaterdag)

Oege Faber
Remco + Tirza Houtzager
06-10714855

tafeldienst@afcquick1890.nl

Veldindeling Jeugd Jeroen van Barlingen   jjvanbarlingen@ziggo.nl
Wedstrijdsecretaris Jeugd

Monique Beltman / Jeroen van Barlingen   wedstrijdsecretariaat@afcquick1890.nl
Scheidsrechter Coördinator jeugd Jeroen van Barlingen   jjvanbarlingen@ziggo.nl
Coördinator oefenwedstrijden Gerard van de Werff 06-50617286 oefenen@afcquick1890.nl
Toernooicommissie thuistoernooien Rene Schrooten   toernooien@afcquick1890.nl
       
Ledenadministratie Aarnoud Bak   ledenadmin@afcquick1890.nl
EHBO coördinator Lucienne Buiskool    
Bardienst Coördinator      
Evenementen Willem Schortinghuis 06-54936174 evenementen@afcquick1890.nl
Website Aarnoud Bak   website@afcquick1890.nl

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!